ALFUN a.s.

ALFUN - 2011

PF 2012

Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Přejeme Vám všechno nejlepší, pevné zdraví a duševní pohodu!

2011/12/21
Číst dál...

NAPSALI O NÁS

Přečtěte si článek z FOCUS NEREZ 09/2012

2011/12/02
Číst dál...

SYSTEMATICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

V rámci realizace projektu Posílení konkurenceschopnosti společnost ALFUN, a.s. prostřednictvím systematického vzdělávání lidského potenciálu se dne 31.10.2011 uskutečnila závěrečná konference. Této konference se zúčastnili majitelé naši společnosti, vrcholové vedení společnosti, členové realizačního týmu, kteří připravili prezentaci v PowerPointu, kde zhodnotili výsledky realizace projektu a seznámili s nimi účastníky této závěrečné konference.  Byli pozváni zástupci města Bruntál, ale ti se této konference nezúčastnili.

2011/11/04
Číst dál...

STAVBA NOVÉ HALY

Stavba nové haly běží na plné pecky. V souvislosti s rozvojem společnosti jsme začali s výstavbou nové skladově výrobní haly, která bude dokončena již v létě tohoto roku.

2011/08/02
Číst dál...

DĚTSKÝ DEN 2011

Jako každý rok firma ALFUN a.s. opět uspořádala ve svém areálu v Bruntále pro své zaměstnance a jejich potomstvo dětský den. Počasí se vydařilo a každý si přišel na své. Nechyběl skákací hrad, trampolína, různé soutěže a dokonce v areálu byla Tatra, která se přímo zúčastnila závodu Dakar 2011 v Argentině a Chile. Celá akce byla podpořena dobrým jídlem a pitím a tak to všem rychle uteklo. Za rok opět na viděnou.

2011/06/29
Číst dál...

SILÁŽNÍ STŘELA 2011

Při příležitosti letošních oslav Dnů města Bruntálu se v neděli 19.6.2011 konala jubilejní  desátá  Silážní střela, která se stala populární v souvislosti s komediálním seriálem Comeback. Naše společnost byla jedním ze sponzorů této akce. Závodu se také zúčastnili sportovci a nadšenci z řad zaměstnanců naší firmy a jejich děti, kteří si troufli vyběhnout na vrchol nejvyšší budovy ve městě – objektu sila s 276 schody a 12 patry.

2011/06/22
Číst dál...

ZKROCENÍ SALZY

Dne 19. 5. 2011 jsme se vypravili rozšířit naše vodácké zkušenosti na řeku Salzu do Rakouska. Naše výprava byla mezinárodní. Jako každý rok se k nám přidali naši kolegové ze Slovenska a letos poprvé se přidal také náš kolega z Rakouska. Během dvou dnů jsme si užili průzračné vody s peřejemi, prošli jsme si soutěsku Wasserlochklamm a zažili spoustu legrace. Dva dny strávené v nádherné horské přírodě nás dokonale zregenerovaly.

2011/06/08
Číst dál...

PŘINÁŠÍME SVĚTLO

Od začátku tohoto roku obsluhujeme rovněž zákazníky z oboru světelné techniky pro výrobu kancelářských a průmyslových svítidel. A to s našimi novými produkty - leštěnými eloxovanými i neeloxovanými hliníkovými plechy a svitky. V různých jakostech odrazivosti i barevného provedení dokážeme uspokojit určitě i náročné "choutky" designerů. Více se dozvíte u obchodních zástupců.

2011/05/27
Číst dál...

EXPEDICE "PERU DUBEN"

Na přelomu dubna a května byla uskutečněna expedice s názvem „PERU DUBEN“. Pětičlennou partu, která se tři týdny toulala údolími a zdolávala nádherné vrcholy v oblasti Cordilera Blanca tvořili: Vašek (ALFUN), Marek (Komerční banka), Pavel (Tern), Aleš a Radek (SC Metal).

2011/05/25
Číst dál...

POLOMĚRY OHYBU

Chtěli bychom, abyste se vyhnuli případným problémům při ohýbání Al plechů. Jedním z předpokladů je  dodržení doporučených poloměrů ohybů, které jsou uvedeny v normě ČSN EN 485-2.

2011/04/20
Číst dál...

SKVĚLÁ PREZENTACE NA POLSKÉM VELETRHU

Firma rozšiřuje své obchodní aktivity i na polském trhu. Aktivně se zúčastnila strojírenského veletrhu STOM ( 22. – 24.3 2011 ) v polském městě Kielce se zaměřením na obráběcí stroje a materiálů souvisejících s obráběním.Alfun a.s. jako jeden z 250 vystavovatelů nabídl své možnosti dodávat na polský trh hliníkové desky a tyče.Výsledkem tohoto úspěšného veletrhu bylo i uzavření konkrétních obchodů, ale především vytvoření nadstandardních obchodních vztahů.

2011/04/19
Číst dál...

CENOVÝ VÝVOJ OCELI

V současnosti je vysoká cena oceli na trhu odrazem několika faktorů. Ceny rudy,uhlí a šrotu se oproti prosinci zvýšily o 3000 korun na tunu. Také spotřeba materiálů je vysoká.  Zástupce ArcelorMittalOstrava  uvedl,že poptávka je dokonce vyšší než jsou schopni uspokojit. Také Třinecké železárny vyrábí na sto procent.  Výrobní kapacity hutních firem jsou na první pololetí z větší části vyčerpané. Toto jsou dvě hlavní příčiny razantního růstu cen. Výhled na 3 kvartál se zatím velmi těžce odhaduje.

2011/04/18
Číst dál...

ROZRŮSTÁME SE

Gratulujeme našim dvěma asistentkám k narození krásných zdravých holčiček! Jmenovitě slečně Květě Bartoškové a její dcerce Dominičce a slečně Anně Skřipkové a její dcerce Viktorce. Přejeme jim pevné zdraví a spoustu krásných a nezapomenutelných okamžiků.

2011/03/21
Číst dál...

RYCHLEJŠÍ DODÁVKY DESEK

Abychom byli schopni ještě rychleji reagovat na Vaše požadavky, byla zakoupena nová pila na dělení Al desek. Tato pila bude uvedena do provozu v březnu 2011.

2011/03/21
Číst dál...

PLATBY V PLN

ALFUN a.s. dále rozšiřuje služby pro své zákazníky - od 1.2. 2011 umožňujeme polským zákazníkům platit v polských zlotých.

2011/02/11
Číst dál...

EMPTY

KOSIK
loading