ALFUN a.s.

ALFUN - Aktuality

V zajetí PORSCHE – ARKÁDY Pankrác – Praha

Od 9. do 29. dubna se Arkády proměnily v galerii luxusních sportovních vozů PORSCHE, které inspirují skutečné muže a okouzlují všechny dámy bez rozdílu. Je zcela jasné, že jsme na takovéto akci nemohli chybět!

Naše protiskluzové plechy zajistily ještě větší stabilitu těchto krásných vozů cool.

2015/04/24
Číst dál...

STAINLESS 2015 v Brně

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat k návštěvě našeho stánku na Mezinárodním veletrhu korozivzdorných ocelí STAINLESS 2015. Tento veletrh se koná 5.-6.5.2015 v Brně.

Těšíme se na setkání s Vámi v hale V, stánek 35 b.

2015/04/20
Číst dál...

Online poptávkový formulář

Už jste si vyzkoušeli náš online poptávkový formulář?

Stačí rozkliknout HLINÍK, OCEL, NEREZ nebo MĚĎ na modré dlaždici a už se ocitnete ve formuláři, který se vás krok za krokem dotáže na vlastnosti materiálu, který požadujete. Takto můžete postupně vložit do poptávkového košíku více požadovaných sortimentů (plechy a pásy z hliníku, oceli, nerezi nebo mědi, hliníkové desky a pod.) a pak je jednou společnou zprávou odeslat na naše obchodní oddělení k vyřízení.

Pro poptávku na standardní hliníkové profily (ploché a 4HR tyče, trubky, jekly, apod.) můžete využít odkaz Rychlá poptávka hliníkových profilů zde, kde máte dokonce možnost zjistit, které konkrétní rozměry hliníkových profilů máme aktuálně na skladě.

2015/04/10
Číst dál...

Jak to vidí Soňa

Americký dolar stále posiluje a v těchto dnech dosahuje hranice 26 CZK/USD. Důvodů je celá řada, kromě dobré kondice americké ekonomiky mají na tento vývoj vliv centrální banky – ČNB, Fed a zprostředkovaně ECB.

Česká strana této mince je dána vývojem koruny vůči euru. Všichni dobře vědí, že ČNB brání koruně, aby neposílila pod hranici 27 CZK/EUR. Přesto je tato hranice již na dosah a můžeme tedy očekávat, že intervence proti české měně je nablízku.

2015/03/20
Číst dál...

Jak to vidí Michaela

Díky situaci na trhu došlo k dalšímu oslabení koruny nad rekordní hranici 28 CZK/EUR, kdy se kurz přehoupnul dokonce přes 28,4 CZK/EUR. Viníkem je nízká inflace v kombinaci s komentáři z centrální banky o možnosti opětovného oslabení koruny. V tuto chvíli se inflace pohybuje v okolí nuly; ke konci roku 2015 se očekává přiblížení k 1 %, což neodpovídá plánovaným 2 %. Tento inflační výsledek, navzdory inflačním cílům pana Singra, je do velké míry důsledkem padajících cen ropy.

2015/01/14
Číst dál...

EMPTY

KOSIK